HAFA-Treppen® - Systém pro rekonstrukci a renovace schodů a schodišt.

Jednoduchá renovace starých schodů

Osvědčený HAFA Treppen® System je ideální volbou pro renovaci schodiště, jehož základní konstrukce je v dobrém technickém stavu. Aplikací atraktivních laminátových prvků na stávající schody za jeden nebo dva dny můžete dosáhnout pozoruhodných výsledků, aniž byste museli vynaložit velké úsilí.

Levné nové schodiště renovací laminátem nebo masivním dřevem

Při renovaci schodiště je možné vybírat z mnoha dekorů z masivního dřeva nebo laminátu. Po vhodné přípravě, jako je např. odstranění stávajících krytin je montáž nového schodu velmi snadná. Bočnice a zábradlí lze buď vizuálně upravit nebo vyměnit.

Nový laminátový povrch starých schodů

Stabilizační hliníkové lišty a jednotlivé prvky jsou individuálně upraveny. Po montáži hliníkové lišty je stupnice na ni fixována speciální montážní pěnou nebo lepidlem. Chcete-li renovovat schodiště laminátem nebo masivním dřevem, probíhá tato renovace mnohem rychleji a mnohem levnějí než výstavba nových schodů.

Snadná renovace schodů

Renovace schodiště naší technologií přináší mnoho výhod. Kromě vynikajícího poměru cena-výkon nabízí vysoce kvalitní materiály a zpracování. Provést modernizaci a renovaci schodiště nikdy nebylo tak snadné. Máte-li zájem o renovaci schodiště, je vám v České republice k dispozici více než 20 odborných firem. Použijte náš 3D konfigurátor a vytvořte si vlastní návrh schodiště.