Snadná údržba schodů

Obvykle je renovace schodiště spojena s poměrně dlouhou dobou realizace, vysokou pracností a vysokými náklady. Nabízíme komplexní a cenově výhodný systém renovací schodiště, který umožňuje, aby se z vašeho starého schodiště za jeden až dva dny stal skutečný klenot vašeho domova. Je lhostejné, zda je původní schodiště kamenné, dřevěné nebo betonové.

Renovačním systémem Hafa ® System lze také odstranit vrzání dřevěného schodiště. Stabilizační hliníkový prvek, který je přišroubován na starý schod, mu poskytne novou stabilitu a také vyrovná existující nerovnosti. Speciální lepidlo, které se používá na lepení stupnic schodů současně tlumí kročejový hluk, a omezuje tak rušivé zvuky vznikající při chůzi po schodech. Jejich speciální povrch zabraňuje usazování prachu a nečistot na schodech.

Jen na vás je rozhodnutí, zda dáte přednost renovaci schodů laminátem nebo zda dáte přednost masivním dřevěným schodům. Pokud se chcete přesvědčit o kvalitě našich atraktivních laminátových schodů, rádi Vám zašleme zdarma vzorník. Využijte náš online formulář pro dotazy nebo pro zpracování cenové nabídky pro renovaci schodiště.

laminátových schodu bílý ořech

Viz také následující:

Snadná renovace schodu
Zrenovujete schody a ušetríte peníze
Schody s laminátovým povrchem
Metodou renovace schodu laminátem vznikne krásné dílo
Staré schody v novém kabáte
Profesionální renovace snadno a bez problému.
Renovace starých schodu profesionálne.
Renovace schodište laminátem - rozumný zpusob
Renovace schodů laminátovými prvky – to je HAFA Treppen® System


Zpátky