Renovace schodiště laminátem - rozumný způsob

Při renovaci schodiště, které již má ty nejlepší časy za sebou, máte na výběr řadu možností. Moderní laminátové dekory se vizuálně téměř neliší od dekorů masivního dřeva, mají však mnoho vynikajících vlastností, které Vás potěší.

Renovaci schodů je možné objednat v různých provedeních a dekorech tak, aby vyhovovaly Vašemu vkusu. Ať javor, dub medový, třešeň nebo antracit – kámen můžete si vybrat celkem z jedenácti různých dekorů ve dvojím provedení hrany schodu. Podstupnici schodu lze volit ve variantách bílá, stejný dekor jako dekor schodů nebo z nerezové oceli. Je snadné vytvořit schodiště podle vlastních představ.

Naše laminátové schodové stupnice jsou opatřeny vysoce kvalitní povrchovou úpravou CPL, na kterou vám poskytneme v souladu s našimi záručními podmínkami dvanáct let záruku. Schodové stupnice jsou protiskluzové a odolné vůči otěru a tlaku, jsou nehořlavé a udržují se stejně snadno jako běžné laminátové podlahy. Renovace schodiště laminátem obvykle netrvá déle než jeden nebo dva dny, do dokončení renovace je schodiště stále pochozí. Rozhodněte se pro nejlepší kvalitu a požádejte o bezplatný balíček vzorků.

laminátových schodu vlašský ořech z LED

Viz také následující:

Snadná renovace schodu
Zrenovujete schody a ušetríte peníze
Schody s laminátovým povrchem
Metodou renovace schodu laminátem vznikne krásné dílo
Staré schody v novém kabáte
Profesionální renovace snadno a bez problému.
Snadná údržba schodu
Renovace starých schodu profesionálne.
Renovace schodů laminátovými prvky – to je HAFA Treppen® System


Zpátky