Renovace starých schodů profesionálně

Pokud chcete renovovat staré schody ve vašem domě, nabízíme Vám komplexní renovační systém, který neponechává nic náhodě. Tento systém řeší renovaci schodů, používá stabilizační Al profil, řeší bočnice, podesty a výstup do podlahy nad schody ať už do dlažby, dřevěné nebo plovoucí podlahy, do koberce. Je prostě univerzální. Volitelně mohou být renovační materiály vyrobeny s laminovaným povrchem nebo mohou být vyrobeny z vysoce kvalitního masivního dřeva. Do schodů lze integrovat velmi estetické LED osvětlení.

Díky renovačnímu systému HAFA Treppen® Systems, který přispívá k estetické obnově životního prostředí a vypadá přesně tak, jak si představujete. Renovační díly schodů jsou k dispozici v různých provedeních a tvarech, takže si můžete vybrat design schodiště a změnit tak velmi snadno vzhled původního schodiště.

Více než 600 odborných renovačních společností používá náš osvědčený renovační systém v celé Německé spolkové republice a v mnoha dalších zemích Evropy. Výhody, které odlišují náš systém od ostatních, jsou zřejmé. Zahrnují použití vysoce kvalitních materiálů a dokonalého zpracování, rozumné ceny a krátkou dobu rekonstrukce. Renovace starých schodů je tedy atraktivní alternativou k nákladné a časově náročné výstavbě nového schodiště. Rádi Vám zpracujeme individuální nabídku.

laminátových schodu buk

Viz také následující:

Snadná renovace schodu
Zrenovujete schody a ušetríte peníze
Schody s laminátovým povrchem
Metodou renovace schodu laminátem vznikne krásné dílo
Staré schody v novém kabáte
Profesionální renovace snadno a bez problému.
Snadná údržba schodu
Renovace schodište laminátem - rozumný zpusob
Renovace schodů laminátovými prvky – to je HAFA Treppen® System


Zpátky