Renovace schodů laminátovými prvky Laminat – to je HAFA Treppen® System

Pokud se chystáte rekonstruovat schodiště ve Vašem domě, pak laminát je materiál, který byste měli použít. Náš systém pro renovaci schodů jsme zavedli v roce 1993 a od té doby jej neustále zdokonalujeme. Můžete s ním dosáhnout výborných výsledků, které se projeví v jakémkoli prostředí takže máte dojem, že jde o nové schody.

Hliníková lišta, upevněná vruty, dává schodišti novou stabilitu. Ostatními součástmi našeho osvědčeného systému jsou laminátové stupnice a podstupnice. V naší nabídce najdete atraktivní výběr prvků v provedení laminátové imitace dřeva, které jsou k nerozeznání od pravého masivního dřeva. Podstupnice jsou dispozici v odpovídajícím dekoru, v bílém provedení nebo v provedení nerezová ocel, toto umožňuje nastavit požadovaný výsledný efekt.

Pokud jde o tvar stupnice, máte možnost volit z "Classic Style", provedení s rovnou přední hranou, zatímco "Elegance" modely mají přední hranu profilovanou. Pokud chcete renovovat schodiště za použití laminátu, vyžádejte si podrobné informace o systému Hafa Treppen® System. Rádi vám zašleme balení vzorků zdarma.

laminátových schodu dub šedý

Viz také následující:

Snadná renovace schodu
Zrenovujete schody a ušetríte peníze
Schody s laminátovým povrchem
Metodou renovace schodu laminátem vznikne krásné dílo
Staré schody v novém kabáte
Profesionální renovace snadno a bez problému.
Snadná údržba schodu
Renovace starých schodu profesionálne.
Renovace schodište laminátem - rozumný zpusob


Zpátky