Zrenovujete schody a ušetříte peníze

Myslíte si o renovaci schodů, že je složitým stavebním projektem, který se táhne několik týdnů? Předkládáme Vám revoluční renovační metodu, která může být provedena rychle, je levná a přesto dokonalá. Pokud jste se rozhodli pro renovaci schodiště použít Hafa Treppen ® System, stačí jeden nebo dva dny k tomu, aby nevzhledné a staré schodiště získalo zcela nový vzhled.

Nezáleží na tom, zda je původní schodiště ze dřeva, kamene nebo betonu. Tento systém je vhodný pro všechny typy schodišť. K renovaci schodů máte k dispozici výběr z jedenácti různých laminátových dekorů ve dvou provedeních a z pěti různých druhů masivního dřeva. Nabízíme také laminátové podstupnice v příslušném dekoru nebo masivního dřeva, dále v bílé nebo nerezové úpravě.

S naším 3D konfigurátorem můžete vytvářet různé kombinace a naplánovat si tak renovaci Vašeho schodiště dle Vašich představ. Prosíme, kontaktujte nás, kompletní poradenství a vytvoření nezávazné nabídky Vám rádi poskytneme zdarma. S naším sofistikovaným systémem budete jistě maximálně spokojeni, aniž byste museli investovat mnoho času a peněz. Těšíme se na Vaši poptávku.

laminátových schodu antracitový kámen z bílá podstupnice

Viz také následující:

Snadná renovace schodů
Schody s laminátovým povrchem
Metodou renovace schodů laminátem vznikne krásné dílo
Staré schody v novém kabátě
Profesionální renovace snadno a bez problémů.
Snadná údržba schodů
Renovace starých schodů profesionálně.
Renovace schodiště laminátem - rozumný způsob
Renovace schodů laminátovými prvky – to je HAFA Treppen® System


Zpátky