Profesionální renovace snadno a bez problémů

Odkládáte nákladnou rekonstrukci schodiště, protože chcete ušetřit čas a peníze? Pak renovační systém schodů Hafa® System je pro vás to pravé. Staré schody jsou skryty pod novou vrstvou laminátových prvků nebo masivního dřeva. K dispozici jsou díly s různými laminátovými povrchy ve věrných dekorech dřeva anebo masivního dřeva.

Velkou výhodou této renovace je, že není nutná demolice stávajícího schodiště. Musí být odstraněny pouze stávající krytiny. Naše renovace má tři základní prvky. Tyto tři prvky poskytují starým schodům nový, atraktivní vzhled a novou stabilitu. Stupnice schodu má speciální protiskluzovou povrchovou úpravu, lepením je omezen nepříjemný zvukový efekt vznikající při chůzi po schodech. Renovace bočnic, renovace nebo instalace nového zábradlí mohou být dalšími částmi rekonstrukčních prací.

Pomocí našeho 3D konfigurátoru si můžete vytvořit různé varianty a zjistit tak, jaký dekor odpovídá Vašemu vkusu. Máte možnost nejen volit z široké nabídky konečného provedení, ale také těžit z vynikající kvality a rozumné ceny. Pokud se rozhodnete pro renovaci schodů systémem HAFA ®,System je komplexní rekonstrukce schodiště obvykle dokončena během jednoho až dvou dnů, ve složitých případech do jednoho týdne.

laminátových schodu antracitový kámen

Viz také následující:

Snadná renovace schodu
Zrenovujete schody a ušetríte peníze
Schody s laminátovým povrchem
Metodou renovace schodu laminátem vznikne krásné dílo
Staré schody v novém kabáte
Snadná údržba schodu
Renovace starých schodu profesionálne.
Renovace schodište laminátem - rozumný zpusob
Renovace schodů laminátovými prvky – to je HAFA Treppen® System


Zpátky