Schody s laminátovým povrchem

Moderní metoda renovací upraví staré a opotřebené schodiště odolným laminátem, který se snadno udržuje a je i ideální z estetického hlediska. Starým schodům dá nový vzhled a obnoví jejich plnou funkčnost. Naše renovační metoda splní snadno všechna Vaše očekávání, je charakteristická svou vynikající kvalitou a optimálním poměrem cena-výkon.

Rozhodněte se pro jeden z jedenácti atraktivnch dekorů, jako je např. javor, dub nebo ořech bělený pro schody, které mohou mít buď přední hranu rovnou (klasický styl) nebo profilovanou (Elegance). Při renovaci jsou stupnice montovány pomocí stabilizační hliníkové lišty a speciálního lepidla. Odpovídající podstupnice, které mohou být z masivu dřeva, laminátu v dekoru schodů, v klasické bílé nebo elegantní nerezové oceli, dají Vašemu schodišti nový vzhled. Bočnice a zábradlí mohou být samozřejmě také renovovány nebo upraveny.

Renovace dá schodům nejen atraktivní vzhled, ale také protiskluzovou úpravu, čímž se zvýší jejich bezpečnost. Pokud máte zájem, můžete zdarma požádat o vzorník a získat tak představu o našich laminátových schodech. Chcete-li renovovat své schodů laminátem, rádi Vám poradíme osobně. Můžete nás kontaktovat během naší běžné pracovní doby na telefon a +49 3764 18 57 44 kdykoliv faxem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

laminátových schodů třešeň

Viz také následující:

Snadná renovace schodů
Zrenovujete schody a ušetříte peníze
Metodou renovace schodů laminátem vznikne krásné dílo
Staré schody v novém kabátě
Profesionální renovace snadno a bez problémů.
Snadná údržba schodů
Renovace starých schodů profesionálně.
Renovace schodiště laminátem - rozumný způsob
Renovace schodů laminátovými prvky – to je HAFA Treppen® System


Zpátky