Staré schody v novém kabátě

Vaše staré schody budou vypadat zase jako nové, aniž byste museli investovat spoustu práce a finančních prostředků, máme vyvinut velmi speciální renovační systém, který stále zdokonalujeme. Za zlomek ceny pořídíte rychle nové schodiště, které bude vypadat tak, jak sami budete chtít.

Chcete-li mít ze starého nové schodiště, nevyžaduje to mnoho přípravy. Schody by měly být zbaveny veškerých existujících povrchů ( koberců, PVC, nátěrů apod. ) aby mohl být Hafa Treppen ® System renovace schodů instalován. Renovační díly mohou být vyrobeny buď z vysoce kvalitního laminátu nebo z tvrdého dřeva, jsou k dispozici v různých provedeních nebo druzích dřeva. Podstupnice Vám nabízíme s vhodnou povrchovou úpravou dřeva, v bílé nebo v nerez úpravě.

Naše partnerská síť zahrnuje více než 600 specializovaných společností, které jsou v celém Německu a mnoha dalších státech Evropy právě pro vás, jestliže máte zájem o profesionální renovaci schodiště. Využijte našich dlouholetých zkušeností a vynikající kvalitu materiálů, která splňují i ty nejvyšší nároky. Chcete-li renovovat staré schody bez větší námahy, získáte podrobné informace na našich webových stránkách. Rádi Vám poradíme i osobně.

laminátových schodu dub

Viz také následující:

Snadná renovace schodu
Zrenovujete schody a ušetríte peníze
Schody s laminátovým povrchem
Metodou renovace schodu laminátem vznikne krásné dílo
Profesionální renovace snadno a bez problému.
Snadná údržba schodu
Renovace starých schodu profesionálne.
Renovace schodište laminátem - rozumný zpusob
Renovace schodů laminátovými prvky – to je HAFA Treppen® System


Zpátky